Szanowni Państwo,

W związku z oficjalnym zakończeniem działalności gospodarczej Firmy Konsultingowej „WES” Wiesław Witek z dniem 31 grudnia 2021 roku, niniejszym jako właściciel Firmy chciałbym serdecznie podziękować wszystkim partnerom biznesowym za bardzo cenną i pożyteczną współpracę na przestrzeni ostatnich 25 lat działalności firmy. Pełna lista firm, z którymi FK WES miała zaszczyt i przyjemność współpracować jest zamieszczona na stronie internetowej, nie mniej jednak szczególne podziękowania kieruję do partnerów krajowych takich jak: PGNiG S.A. wraz z Oddziałami OGIE w Warszawie, w Zielonej Górze i Sanoku, w tym Spółki zależnej EXALO DRILLING S.A., PKN ORLEN UPSTREAM Sp. z o.o., Instytut Nafty i Gazu w Krakowie, TRANS WIERT Jasło, Akademia Górniczo-Hutnicza Wydział Wiertnictwa Nafty i Gazu, IZOSTAL S.A., INVESTGAS - obecnie GAS STORAGE POLAND Sp. z o.o., PETROBALTIC - obecnie Grupa LOTOS S.A., WUG Katowice oraz partnerów zagranicznych, takich jak: HALLIBURTON, BAKER-HUGHES, WEATHERFORD, SCHLUMBERGER, FX ENERGY, MND i wielu, wielu innych.


Szanowni Państwo,

Firma Konsultingowa „WES” Wiesław Witek bardzo sobie ceniła i dalej ceni główne wartości we współpracy biznesowej, a są to wartości takie jak solidność, rzetelność, profesjonalizm oraz obiektywizm w ocenie wielu kontrowersyjnych zagadnień, jakie przyszło oceniać lub rozwiązywać we współpracy z partnerami, współpracy dotyczącej trudnych zagadnień technicznych jakie towarzyszą pracom poszukiwawczym za ropą i gazem. W wielu przypadkach ta współpraca polegała na eksperckich opiniach czy działaniach, polegających na nadzorze prac czy akcjach ratunkowych na wiertniach i w wielu przypadkach stanowić może dobry przykład wzajemnego zrozumienia i szacunku obu stron oraz doświadczenia i profesjonalizmu.

Zwracając się do wszystkich Firm bez wyjątku, z którymi FK WES współpracowała, pragnę niniejszym wyrazić słowa podziękowania za zaufanie i obiektywizm wyrażony w pozytywnych referencjach jakie zostały na adres FK WES przekazane. Stanowią one cenną informację i potwierdzają te wartości, o których mowa powyżej. Referencje te zamieszczone są na stronie internetowej FK WES.


Chciałbym jednocześnie przekazać wszystkim zainteresowanym informację, że jako rzeczoznawca SITPNiG będę dalej prowadził doradztwo techniczne i opiniotwórcze w zakresie poszukiwania nafty i gazu, wiertnictwa, maszyn i urządzeń wiertniczych.
Działalność ta będzie prowadzona na zasadach ogólnych, jakie obowiązują w przedmiocie umów na zlecenie lub umów o dzieło.


JESZCZE RAZ WSZYSTKIM PARTNEROM BIZNESOWYM DZIĘKUJĘ,
ŻYCZĄC WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I DALSZEGO ROZWOJU.
 
NIECH ŻYJE NAM GÓRNICZY (i NIE TYLKO) STAN!!!!!!


Firma Konsultingowa „WES” Wiesław Witek
Złotokłos, grudzień 2021 roku.

Poprawny CSS!space
spacePoprawny HTML!

space Copyright © WES, 2004 - 2021. All Rights Reserved. space

go to top